JURNALIȘTII ACREDITAȚI LA MECIUL CFR CLUJ – LIN …

Publicăm lista jurnaliștilor acreditați la masa presei și a fotografilor care vor avea acces la meciul CFR Cluj – Lincoln …

TESTE RAPIDE COVID-19, LA STADION!

🧪 TESTE RAPIDE COVID-19, LA STADION! 🏟️ Miercuri, 28 iulie, începând cu ora 10:00, suporterii noștri vor avea posibilitatea testării COVID-19, în …

ACREDITĂRI MEDIA ȘI ACTIVITĂȚILE OFICIALE PENTRU ME …

Jurnaliștii care doresc să se acrediteze la meciul CFR 1907 Cluj – Lincoln Red Imps FC (manșa retur a turului II preliminar …

  • Array
    (
        [posts_per_page] => 1
        [post_type] => events
        [event-category] => turul-2-ucl-retur
        [meta_key] => px_event_from_date_time
        [meta_value] => 2021-07-28 03:17
        [meta_compare] => >
        [orderby] => meta_value
        [post_status] => publish
        [order] => ASC
    )
    
    2021-07-28 20:30

    Meciul următor

    28 iulie 2021 la 20:30

    CFR 1907 Cluj

    Lincoln Red Imps FC

  • Campioana Romaniei

    2007 - 2008

    2009 - 2010

    2011 - 2012

    2017 - 2018

    2018 - 2019

    2019 - 2020

    2020 - 2021

    Cristian

    Bălgrădean

    Otto

    Hindrich

    Giedrius

    Arlauskis

    Cristiano

    Figueiredo

    Mateo

    Sušić

    Mike

    Cestor

    Mário

    Camora

    Denis

    Ciobotariu

    Cristian

    Manea

    Mihai

    Butean

    Rachid

    Bouhenna

    Daniel

    Graovac

    Ulrich

    Meleke

    Andrei

    Burcă

    Cătălin

    Itu

    Runár

    Már Sigurjónsson

    Alexandru

    Chipciu

    Alin

    Fică

    Ovidiu

    Hoban

    Ciprian

    Deac

    Jonathan

    Rodríguez

    Adrian

    Păun

    Anas

    Tahiri

    Denis

    Rusu

    Denis

    Alibec

    Billel

    Omrani

    Gabriel

    Debeljuh

    Valentin

    Costache

    Bogdan

    Părăvan

    Bogdan

    Boldorea

    Radu

    Paligora

    Vlad

    Cadiș

    Marius

    Șumudică Jr.

    Marius

    Șumudică

    Cristian

    Petre

    Gabriel

    Mărgărit

    Ciprian

    Moscu

    Radu

    Pralea

    Clasament

    Echipa Meciuri Victorii Egaluri Infrangeri Golaveraj Puncte
    Rapid București22003-06
    CFR 1907 Cluj22005-36
    FCSB21104-14
    Sepsi OSK Sfântu Gheorghe21103-14
    Farul Constanța21102-04
    FC Botoșani21101-04
    UTA Arad21101-04
    Dinamo București21013-33
    FC U Craiova 194821013-33
    Gaz Metan Mediaș21011-23
    Universitatea Craiova21012-43
    Chindia Târgoviște20112-11
    FC Voluntari20022-40
    FC Argeș Pitești20020-20
    Academica Clinceni Ilfov20021-40
    CS Mioveni20020-30