ACTIVITĂȚILE OFICIALE ÎNAINTEA MECIULUI MARIBOR R …

Publicăm data și orele activităților oficiale premergătoare meciului cu NK Maribor de miercuri, 17 august 2022. Activitățile oficiale înaintea meciului …

CFR CLUJ – FC BOTOȘANI 0-1

CFR Cluj a pierdut, scor 0-1 (0-0), acasă cu FC Botoșani, într-un meci contând pentru etapa a 5-a a Superligii.  …

MULȚUMIM, DANIEL GRAOVAC!

Cluburile CFR 1907 Cluj și Kasimpasa SK au ajuns la un acord privind transferul definitiv al fundașului Daniel Graovac în …

  • Array
    (
        [posts_per_page] => 1
        [post_type] => events
        [event-category] => play-off-uecl
        [meta_key] => px_event_from_date_time
        [meta_value] => 2022-08-18 16:31
        [meta_compare] => >
        [orderby] => meta_value
        [post_status] => publish
        [order] => ASC
    )
    
    2022-08-18 21:15

    Meciul următor

    18 august 2022 la 21:15

    NK Maribor

    CFR 1907 Cluj

  • Campioana Romaniei

    2007 - 2008

    2009 - 2010

    2011 - 2012

    2017 - 2018

    2018 - 2019

    2019 - 2020

    2020 - 2021

    Cristian

    Bălgrădean

    Rareș

    Gal

    Mihai

    Pînzariu

    Răzvan

    Sava

    Simone

    Scuffet

    Yuri

    Matias

    Denis

    Kolinger

    Mário

    Camora

    Cristian

    Manea

    Rareș

    Bălan

    Andrei

    Burcă

    Christopher

    Braun

    Karlo

    Bručić

    Mihai

    Bordeianu

    Cătălin

    Itu

    Roger

    Rodrigues

    Vito

    Hammershoy

    Ovidiu

    Hoban

    Ciprian

    Deac

    Adrian

    Păun

    Nana

    Boateng

    Adrian

    Mihai Gîdea

    Guessouma

    Fofana

    Emmanuel

    Yeboah

    Jefte

    Betancor

    Cephas

    Malele

    Sergiu

    Buș

    Daniel

    Bîrligea

    Gabriel

    Debeljuh

    Bogdan

    Boldorea

    Vlad

    Cadiș

    Dan

    Petrescu

    Costin

    Curelea

    Valeriu

    Bordeanu

    Bogdan

    Aldea

    Alin

    Minteuan

    Cristian

    Moldovan

    Cristian

    Dragotă

    Andrei

    Braicu

    Clasament

    Echipa Meciuri Victorii Egaluri Infrangeri Golaveraj Puncte
    Farul Constanța32104-17
    FC Voluntari32014-16
    FC Botoșani22004-26
    Rapid București32013-16
    CFR 1907 Cluj32016-56
    FC Argeș Pitești32015-56
    Sepsi OSK31207-35
    FC Hermannstadt21104-14
    FC U Craiova 194831115-44
    UTA Arad31022-53
    Chindia Târgoviște30213-42
    Universitatea Craiova30213-42
    U Cluj30213-52
    FCSB30212-42
    FC Petrolul30121-41
    CS Mioveni30032-90