CFR CLUJ – FCSB 1-1

19-mart.-2018 00:02

Echipa noastră a remizat, scor 1-1, împotriva celor de la FCSB, în etapa a doua a play-off-ului Ligii 1!

Juan Emmanuel Culio a deschis scorul în minutul 39, dintr-o lovitură de la 11 metri. În repriza secundă, Peteleu a văzut al doilea cartonaș galben și a fost eliminat. După doar câteva minute s-a restabilit egalitatea pe tabelă. Pintilii a văzut și el cartonașul roșu, după un fault dur asupra lui Hoban. FCSB a reușit egalarea în prelungiri prin Gnohere.

CFR rămâne pe primul loc în Liga 1, la două puncte în fața celor de la FCSB.

Felicitări, băieți! Un meci greu în care ați luptat și v-ați dăruit!