Suntem in semifinalele Cupei Romaniei!

16-dec.-2015 22:53

În această seară la Iași am luat în sfârșit o gură de aer proaspăt, de care aveam nevoie cu toții, O victorie mare a băieților noștri care ne-a asigurat accederea în semifinalele Cupei României, după ce am învins în deplasarea de la CSMS Iași cu scorul de 1-2. Golurile partidei au fost marcate de Alexandru Păun, în minutul 55 și Leo Beleck în minutul 83, iar pentru gazde a marcat Vasile Gheorghe în minutul 77.

Despre meciul din această seară putem spune doar că a venit în sfârșit victoria pe care o așteptam, una extrem de importantă în acest final de an dificil pentru echipa noastră. Sperăm că este semnalul revenirii, băieți! Suntem mândri de voi, iar duminică, în Gruia vrem să ne ridicăm cu toții în picioare, la cel puțin două goluri, din nou!