Mai mult decat 3 puncte la Timisoara

24-oct.-2015 21:37

Meciul de vineri seara dintre ACS Poli Timișoara 1 – 2 CFR Cluj a fost pentru echipa noastra o gura de aer proaspat, inca prin rezultatul inregistrat la pauza baietii nostri facand un pas mare spre aducerea punctelor la Cluj. Dupa o prima repriza excelenta, cum ne doream cu totii de mult, mulțumita golului lui Filipe Nascimento din min. 16 si cel al lui Cristian Lopez din min. 42, a doua repriza jocul a fost controlat bine de baieti, gazdele punctand si ele o data pe final de partida, prin Javi Hernandez in min. 90! Mulțumim, băieți, pentru o așa primă repriză! Multumim, baieti, pentru un rezultat bun!

Am obținut în această seară mai mult decât 3 puncte! Ați muncit pentru o victorie de care aveam nevoie cu toții! Suntem și vom fi cu toții alături de voi!